vegateksa.lt vegateksa.com
Kategorijos
Pirkimo informacija

Ačiū, kad domitės VEGATEKSA internetine parduotuve. Tikimės, kad rasite Jums patinkančias prekes :)


Pirkimo tvarka.

1. Rinkitės iš katalogo Jums patinkančias prekes ir dėkite Jas į pirkinių krepšelį, spausdami "Įdėti į krepšelį"

2. "Prekių krepšelio" skiltyje matysite Jūsų išsirinktas prekes, mokesčius, nuolaidas. Čia galėsite redaguoti užsakymą, keičiant prekių kiekį arba pritaikant nuolaidos kodą. Nuolaida taikoma tik prekėms, kurios yra be akcijos, nuolaidos nesumuojamos.

Nuolaida pritaikoma tik neakcijinėm prekėm.

3. Atsiradusioje registracijos formoje ("Pristatymo informacija"), prašytume teisingai užpildyti VISUS langelius,vardą ir pavardę suvesti lietuviškomis raidėmis,teisingai nurodyti adresą,ir pašto kodą. Viską užpildžius, spauskite "Toliau".

4. Kitas žingsnis - pasirinkti mokėjimo būdą. Pasirinkite norimą banką. Perveskite nurodytą galutinę sumą į vieną iš žemiau nurodytų mūsų banko sąskaitų:


Swedbank

LT637300010075870770


SEB

LT067044060003300803

 

AB DNB

LT224010042502724922


5. Viskas. Jūsų pirkimas užregistruotas ir bus pradėtas vykdyti gavus apmokėjimą. Kilus neaiškumams su Jumis bus susisiekta.

 

6. Užsakymo eigą galite sekti nuorodoje gautoje į elektroninį paštą. Yra 5 informaciniai laukai:

 

Laukiama apmokėjimo - Jūsų užsakymas nėra apmokėtas

Laukiama ir apmokėta -  Jūsų užsakymas yra apmokėtas ir komplektuojamas.

Patvirtinta - Jūsų užsakymas patvirtintas ir su jumis bus susisiekta dėl tolimesnės eigos (dažniausiai taikoma, kas pažymį atsiskaitymą grynaisiais pinigais)

Atšaukta - Jūsų užsakymas yra atšauktas.

Įvykdyta -  Jūsų užsakymas yra suruoštas ir perduotas kurjeriams pristatyti ar laukiama atsiėmimo biure.

 

Prekių pristatymas.

Prekes atsiimti galima:

1. ĮMONĖJE. Prekes galima atsiimti mūsų įmonėje esančioje - Aglinsko g. 19, Garliavoje, Kauno raj. darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Tokiu atveju prekių pristatymas nieko nekainuos, jums pildant užsakymo formą uždėti varnelę, kad prekes atsiimsite įmonėje ir pageidautina ne ilgiau kaip per 40 dienų atvykti į mūsų įmonę.

Apie suroštą užsakymą būsite informuoti SMS žinute, tik gavus patvirtinimą galima atsiimti užsakymą.

2. KURJERIŲ TARNYBA. Jūsų įsigytas prekes „iki pat durų" pristatys kurjerių tarnyba. Nepriklausomai nuo prekių skaičiaus ar svorio prekių pristatymas Jums kainuos + 2,6 Eur.

3. Jeigu pirkinio suma viršys 57,92 Eur. prekes pristatysime NEMOKAMAI.

4. Už prekes galite mokėti grynais pinigais atsiimant prekes, siuntimas ir ši paslauga kainuoja  + 3,61 Eur. (Prekes pristatys DPD kurjeriai)

5. Lietuvos paštas - Kaina + 2,31 Eur. siuntimas paprastu paštu (registruotu laišku).


6. KAUNO MIESTE perkant daugiau negu už 43,44 Eur. prekių pristatymas taip pat NEMOKAMAS (būtina pristatymo informacijoje nurodyti miestą - Kaunas).

7. DPD siuntų terminalą. Paslaugos kaina 1,80 Eur. Prekes pristatysime į vieną iš pasirinktų terminalų:

https://www.dpd.com/lt/pradzia/pickup_tinklas2/siuntu_taskai_ir_terminalai

8. Gavę apmokėjimą prekes pristatome per kurjerius 2 - 4 darbo dienas, Lietuvos paštu užtrunka ilgaiu, prilkausomai nuo jūsų gyvenamos vietos ir pašto operatyvumo. Kauno mieste užsakymo įvykdymas gali užtrukti keliomis dienomis ilgiau, kadangi prekes pristatome ne per kurjeriu tarnybą. Jeigu (po apmokėjimo už prekes) užsakymo įvykdymas užtrunka ilgiau negu 2 savaites rekomenduojame susisiekti su mumis elektroniniu paštu ar telefonu ir pasiteirauti ar Jūsų užsakymas yra vykdomas.Prekių perdavimas Pirkėjui.

Pirkėjas priima Kurjerio perduodamą siuntą per laiką, kuris leidžia išvengti nepagrįsto transporto priemonių užlaikymo.

Siunta laikoma pristatyta (įteikta), Pirkėjui ar jo atstovui priėmus siuntą.

Jeigu UAB „Vegateksa" internetinėje parduotuvėje įsigijote nekokybišką prekę, ją galite grąžinti vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 "Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis".

Jeigu pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės prekė prieš tai neaptarus jos trūkumų, pirkėjas iš UAB „Vegateksa" turi teisę reikalauti, o UAB „Vegateksa" įsipareigoja:

- pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;

- atitinkamai sumažinti prekės kainą;

- per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus;

- atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas, jeigu pardavėjui per protingą terminą jų nepašalinus trūkumus pašalino vartotojas pats ar trečiųjų asmenų padedamas;

- grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

UAB „Vegateksa" kokybiškų prekių nekeičia ir nesigrąžina.

Prekių krepšelis
Prekių krepšelis tuščias.
Specialūs pasiūlymai
Vartotojų zonaNaujienų prenumerata