Menu
Your Cart

Apie Įmonę

UAB „Vegateksa“ savo klientams siūlo platų asortimentą aukščiausios kokybės vaikiškų ir moteriškų pėdkelnių, vyriškų, moteriškų bei vaikiškų kojinių.  Įmonė  savo veiklą pradėjo 1999 m.   Nuo to laiko mūsų siūlomi produktai įgijo pasitikėjimą tiek Lietuvos, tiek vakarų Europos vartotojų tarpe.  UAB „Vegateksa“  nuo įkurimo pradžios kuria ir gamina produkciją pasaulyje puikiai žinomiems prekių ženklams. Ilgalaikis bendradarbiavimas su gilias tradicijas turinčiomis kompanijomis atskleidžia įmonės patikimumą bei įvertinimą tarptautinėse rinkose.

Modernizuotas gamybos procesas, sukaupta patirtis bei profesionalūs darbuotojai leidžia Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus, pagamintus iš šukuotinės medvilnės ar  vilnos, derinamų su elastomeriniais ir poliamido siūlais. Tai, kad gamyboje naudojama šukuotinė medvilnė, lemia gaminių ilgaamžiškumą, atsparumą aplinkos veiksniams (skalbimui, dažnam dėvėjimui, karščiui).

UAB „Vegateksa“ gaminių kokybę užtikrina Oeko- Tex Standard 100 sertifikatas. Sertifikatas kontroliuoja tekstilės žaliavas, tarpinius ir galutinius produktus visuose gamybos etapuose. Tai reiškia, kad gamyboje naudojama žaliava taip pat atitinka šio standarto reikalavimus.

                                                                  

                                                                                                                                           

                                                                                                                                          

Internetinėje UAB „Vegateksa“ parduotuvėje siūlomas platus prekių asortimentas, čia greičiausiai patenka naujos prekės, nuolat taikomos akcijos. Neradę pageidaujamos prekės, dydžio, norėdami pirkti didesnį prekių kiekį ar iškilus kitiems klausimams, galite susisiekti  tiesiogiai su gamintojais, taigi jūsų poreikius patenkinsime profesionaliai ir greitai!


KOKYBĖS IR APLINKOS APSAUGOS
POLITIKA


UAB „Vegateksa“ savo klientams siūlo platų asortimentą aukščiausios kokybės vaikiškų ir moteriškų pėdkelnių, vyriškų, moteriškų bei vaikiškų kojinių. Modernizuotas gamybos procesas, sukaupta patirtis bei profesionalūs darbuotojai leidžia pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus, pagamintus iš šukuotinės medvilnės ar vilnos, derinamų su elastomeriniais ir poliamido siūlais. UAB „Vegateksa“ gaminių kokybę užtikrina Oeko-Tex Standard 100 sertifikatas. Sertifikatas kontroliuoja tekstilės žaliavas, tarpinius ir galutinius produktus visuose gamybos etapuose. Siekdami efektyviau organizuoti veiklą įdiegėme Kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistemą atitinkančią ISO 9001 ir ISO 14001 standartų reikalavimus. Svarbiausi Bendrovės prioritetai yra klientų lūkesčių ir poreikių patenkinimas ir aplinkos tausojimas. Kiekvienais metais bendrovė užsibrėžia kokybės ir aplinkosaugos tikslus ir stengiasi juos įgyvendinti. UAB "Vegateksa" įsipareigoja: Laikytis vadybos sistemos, standartų, taikomų teisės aktų, klientų ir kitų reikalavimų; Nuolat gerinti įdiegtos kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos rezultatyvumą; Saugoti aplinką ir laikytis taršos prevencijos principų; Naudoti tik saugias, aplinkai draugiškas ir sertifikuotas žaliavas; Skirti visus reikalingus išteklius efektyviam vadybos sistemos funkcionavimui.

Tinklapis naudoja būtinuosius (svetainės veikimą užtikrinančius ar naudojimąsi ja palengvinančius) slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus skaitykite čia: Privatumo politika