Menu
Your Cart

Apie Įmonę

UAB „Vegateksa“ savo klientams siūlo platų asortimentą aukščiausios kokybės vaikiškų ir moteriškų pėdkelnių, vyriškų, moteriškų bei vaikiškų kojinių.  Įmonė  savo veiklą pradėjo 1999 m.   Nuo to laiko mūsų siūlomi produktai įgijo pasitikėjimą tiek Lietuvos, tiek vakarų Europos vartotojų tarpe.  UAB „Vegateksa“  nuo įkurimo pradžios kuria ir gamina produkciją pasaulyje puikiai žinomiems prekių ženklams. Ilgalaikis bendradarbiavimas su gilias tradicijas turinčiomis kompanijomis atskleidžia įmonės patikimumą bei įvertinimą tarptautinėse rinkose.

Modernizuotas gamybos procesas, sukaupta patirtis bei profesionalūs darbuotojai leidžia Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus, pagamintus iš šukuotinės medvilnės ar  vilnos, derinamų su elastomeriniais ir poliamido siūlais. Tai, kad gamyboje naudojama šukuotinė medvilnė, lemia gaminių ilgaamžiškumą, atsparumą aplinkos veiksniams (skalbimui, dažnam dėvėjimui, karščiui).

UAB „Vegateksa“ gaminių kokybę užtikrina Oeko- Tex Standard 100 sertifikatas. Sertifikatas kontroliuoja tekstilės žaliavas, tarpinius ir galutinius produktus visuose gamybos etapuose. Tai reiškia, kad gamyboje naudojama žaliava taip pat atitinka šio standarto reikalavimus.

Internetinėje UAB „Vegateksa“ parduotuvėje siūlomas platus prekių asortimentas, čia greičiausiai patenka naujos prekės, nuolat taikomos akcijos. Neradę pageidaujamos prekės, dydžio, norėdami pirkti didesnį prekių kiekį ar iškilus kitiems klausimams, galite susisiekti  tiesiogiai su gamintojais, taigi jūsų poreikius patenkinsime profesionaliai ir greitai!

Tinklapis naudoja būtinuosius (svetainės veikimą užtikrinančius ar naudojimąsi ja palengvinančius) slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus skaitykite čia: Privatumo politika