Projekto metu siekiama kurti įmonės gaminamų gaminių dizainą, kuris būtų inovatyvus, pritaikytas socialinėms problemoms spręsti, tikimasi, kad įgyvendinus projektą bus sukurti gaminių dizainai, kurie pritrauks naujų klientų, taip bus gerinamas įmonės darbo produktyvumas. Įgyvendinamas projektas prisideda prie Lietuvos inovacijų plėtros 2014–2020 metų programos 1 uždavinio: skatinti investicijas į didelę pridėtinę vertę kuriančias veiklas ir Lietuvos inovacijų plėtros 2014–2020 metų programos įgyvendinimo 2014–2017 metų veiksmų plano 2 tikslo „Didinti verslo inovacinį potencialą“  2.3.8 veiksmo „Skatinti diegti originalius dizaino ir rinkodaros sprendimus gamybos procesuose ir (arba) paslaugų srityje, pasitelkiant meninę, kultūrinę raišką“, nes projekto metu bus kuriami, originalūs gaminių dizainai, taip pat kuriamas inovatyvus dizainas ir bus didinamas inovacinis verslo potencialas. Įgyvendinamas projektas prisideda prie Europos Sąjungos Baltijos jūros regiono strategijos politinės srities "Inovacijos" įgyvendinimo, nes projektu siekiama kurti aukštą inovacinį potencialą turinčių gaminių dizainą. Projektas taip pat prisideda prie 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos

Projekto metu bus kuriami dviejų gaminių grupių dizainai, tai vaikiškų pėdkelnių ir kojinių. Projekto metu, šiuolaikinių technologijų pagrindu,  bus siekiama sukurti unikalaus dizaino  gaminius iš  ekologinės medvilnės derinyje su elastomeriniu siūlu. Vaiko kelių, kulno, pėdos ir pirštų srityse sukurti tokį dizainą, kad gaminys glaudžiai apspaustų atitinkamą kojos dalį, pagerintų mikroklimatą, oro laidumą, kraujotaką ir komfortiškumą.  Gaminiai bus papuošti žaismingais raštais, minkšti,  bus malonu juos liesti ir dėvėti. Tokio dizaino gaminiai turėtų sumažinti vaiko traumų tikimybę kelių ir pėdų srityje.
Visą dieną kojos bus sausos  ir vaikas jausis komfortabiliai. Dėvint  tokius gaminius vaikystėje, suaugus nekils problemų su kojų prakaitavimu, blogu kvapu ir grybelinėmis ligomis.